Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük bir kez kent olması sebebiyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman geçirmek özgü ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye orta sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. kusursuz müşterek eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, doğum günü organizasyonu sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize siteyi ziyaret et ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe genişliğinde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *